PREČO MAŤ FOTOKÚTIK POPRI KLASICKOM FOTOGRAFOVI
NA SVADBE ?

svadba s momentface

Prečo mám platiť dvakrát?

Túto otázku dostávame veľmi často v súvislosti so svadbami a svadobnými fotografiami. Ľudia si mýlia tieto dve veci. Klasický fotograf má na starosti fotenie oficiálnych častí ako je obrad, hostina alebo prvý tanec. Zatiaľ čo klasickému fotografovi ide o čo najkrajšie fotografie pre oko umeleckého charakteru, vo fotokútiku ide o úplne iný cieľ. Fotokútik je zábava, kde sa nekladú hranice kreativity. Keď sa chcete odfotiť bez rekvizít, nech sa páči, avšak pokojne môžete použiť rekvizity vlastného výberu. Tu sa medze naozaj nekladú. Pokiaľ sa chcete odfotiť s drinkom v ruke, sme otvorení každému nápadu. Je to vlastne program pre hostí, ktorý ich zamestná, keď by mohli mať pocit, že sa nič nedeje. Veľakrát sa stáva, že vo fotokútiku strávia viac času, ako by si priali. Takže, ak nemáte brutálne nabitý program, je to skvelé riešenie, ako zabaviť svojich hostí.

fotky momentface

Fotografie z fotokútika máte ihneď

Hlavná výhoda oproti klasickému fotografovi je rýchlosť odovzdania fotografií. Tie dostanete ihneď vytlačené a pošleme vám tiež na ne link, kde si ich môžete stiahnuť v digitálnej podobe. Fotokútik využije len ten, kto má chuť sa fotiť a nikto vás do fotenia nenúti. Čím je svadobná hostina v pokročilejšom čase, zábrany sa uvoľňujú a vaši hostia budú mať oveľa viac nápadov a fantázie fotenia sa. A keď si potom fotku pripnú na chladničku, nikdy nezabudnú na výročie vašej svadby.

Tematicky ladený s výzdobou vašej svadby

Nemusíte sa báť, že budeme výstrední, všetko zladíme do vášho vkusu. Pozadie, rekvizity aj výtlačok bude podľa vašich predstáv. Každý výtlačok má personalizovanú grafiku. Sú tam uvedené aj vaše mená, prípadne dátum svadby. Častokrát si berieme ako inšpiráciu výtlačok zo svadobného oznámenia, aby všetko dokonale do seba zapadalo.

Album pre hostí

Spolu s fotokútikom vám vieme dodať aj originálny album, do ktorého si vaši hostia môžu lepiť svoje fotografie a napísať prianie alebo odkaz a zanechať vám tak krásnu pamiatku na celý život. Ráno sa vlastne pozriete, čo sa celý večer dialo. Ak to nie je svadba “na poslednú chvíľu” tak vám aj dizajn albumu vieme prispôsobiť celkovému štýlu svadby.

kniha hosti momentface

Takto to vyzerá v realite