NOVINKA! MOMENTFACE KIOSK – automatizovaná tlačiareň na fotografie z eventu.

Momentface kiosk si obľúbia hlavne ľudia, ktorým sa nechce inštalovať aplikáciu navyše aby si vytlačili fotografiu. Alebo ľudia ktorí chcú, aby ich fotografie ostali skyté pred okolitým svetom.
Pokiaľ sa nachádzate na párty, kde je Momentface kiosk, môžete si všetky fotky ktoré odfotíte uchovať nie len v digitálnej podobe, ale aj vytlačiť.
Postačí Vám k tomu Váš telefón, nepotrebujte žiadneho profesionálneho fotografa.

Pýtate sa ako funguje Momentface kiosk? Je to jednoduché, vďaka naskenovaniu QR kódu sa pripojíte na wifi kiosk. Následne použitím ďalšieho QR kódu sa Vám otvorí link, kde vložíte fotografiu z Vášho mobilu. Pokiaľ Váš mobil nepodporuje automatické čítanie QR kódu, nič sa nedeje. Wifi a link si môžete zadať aj manuálne.

Tak a už viete ako funguje tento náš zázrak. Chcete vedieť kde ho môžete využiť?

Kniha hostí s odkazmi pre novomanželov je neoddeliteľná súčasť svadby.

Vaši hostia sa fotia na mobil a fotky si ihneď vytlačia. Fotky si môžu nechať, alebo ich nalepia do knihy hostí a napíšu k nim odkaz.
Fotky môžu dotvoriť rekvizitami, prípadne požičanou fotostenou od nás, ktorú Vám zabezpečíme.

kniha hosti momentface

Teambuilding a rodinné dni.

Momenty, na ktoré nezabudnete jedine vďaka nášmu kiosku. Každú zaujímavú fotografiu, ktorú vytvoríte na vašich eventoch, si môžete vytlačiť. Vďaka tomu budete mať pamiatku na tieto jedinečné momenty.

momentface-promo-baca-honelnik-coop-jednota

Rekvizity a fotopozadie

Okrem Momentface kiosku si možete doobjednať aj doplnkové služby v podobe rekvizít na mieru a fotopozadia. Tieto doplnky skvele dotvoria atmosféru fotografií. Vďaka kiosku aj fotky z mobilu môžu vyzerať super.

V prípade otázok, alebo záujmu nás neváhajte kontaktovať

Pošlite nám mail